Niedziela 28.04.2024

Konkursy Zadania dla dociekliwych Zadania dodatkowe Tydzień Języków Obcych Album fotograficzny

Katarzyna Dudko

TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2013

W najbliższym tygodniu w naszej szkole odbędzie się "Tydzień Języków Obcych".
W poniedziałek zaplanowany jest dzień hiszpański. Czeka na Was degustacja ciast hiszpańskich. Będzie można obejrzeć przedstawienie w języku hiszpańskim oraz podziwiać pokaz tanga w wykonaniu Waszych kolegów z klas trzecich.
Wtorek i środa to dni zarezerwowane językowi niemieckiemu. Pyszne czekoladowe torty, strudle jabłkowe i precle będą czekały na wszystkich uczniów. We środę zaplanowany jest niemiecko-angielski konkurs klas trzecich. Wyłonimy klasę trzecią, która odznacza się najwyższymi kompetencjami jezykowymi. Na zwycięzców czekają nagrody!!!
Czwartek i piątek to dni angielskie. Podczas przerw bedzie można skosztować muffinki czy pencakes'y oraz napić się orginalnej angielskiej herbaty w kawiarni Five O'clock Cafe.
Po lekcjach we czwartek planowane są konkursy języka angielskiego, m.in. dyktando, konkurs gramatyczny i konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii. Wszytskich chętnych zapraszamy!!! Nagrody czekają!!!
Na zakończenie Tygodnia Języków Obcych planujemy przeprowadzić Playback Show, podczas którego będzie można wysłuchać zagranicznych piosenek śpiewanych przez Waszych rówieśników. Czeka nas duża dawka dobrej zabawy!!!
Wszytskich uczniów i nauczycieli Gimnazjum 121 zachęcamy do założenia ubrań w narodowych barwach Hiszpanii, Niemiec i Wielkiej Brytanii podczas trwania Tygodnia Języków Obcych.

UWAGA!!!

W tym roku szkolnym szykuje się wiele konkursów językowych.

Już we wrześniu można wziąć udział w konkursie pt:"Poznaj świat przez języki".

19 października odbędzie się w szkole I etap konkursu kuratoryjnego.

W listopadzie przystępujemy do olimpady językowej dla gimnazjalistów.

Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego.