Czwartek 25.04.2024

Informator kandydata

Wymagane dokumenty

Uwaga! W przypadku niezłożenia w wymagalnym terminie wniosku/zgłoszenia w gimnazjum pierwszego wyboru kandydat nie podlega rekrutacji!

Dokumenty w I etapie rekrutacji ucznia do szkoły

1.
do oddziałów dwujęzycznych
 b. Wydrukowany, podpisany przez siebie i rodziców/opiekunów prawnych wniosek z elektonicznego naboru, w przypadku wybrania gimnazjum jako szkoły pierwszego wyboru

c. Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych ucznia - pobierz formularz oraz kopie dokumentów niezbędnych do potwierdzenia kryteriów zgodnie z Uchwałą Rady m.st. Warszawy (przedstawiają oryginały tych dokumentów do wglądu)

2.
spoza rejonu do oddziałów ogólnodostępnych

3.
z rejonu szkoły do oddziałów ogólnodostępnych
 a. Pobierz formularz: Kwestionariusz_dziecka_2016-2017.doc

b. Wydrukowane, podpisane przez siebie i rodziców/opiekunów prawnych zgłoszenie z elektronicznego naboru, w przypadku wybrania gimnazjum obwodowego jako szkoły pierwszego wyboru

Dokumenty ucznia składane po zakończeniu roku szkolnego

4.
Kandydaci, którzy wybrali WYŁĄCZNIE ogólnodostępne grupy rekrutacyjne w gimnazjum obwodowym (złożyli zgłoszenie) składają w nim:
 a. Oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
 b. Oryginał zaświadczenia o wynikach sprawdzianu
 c. Kartę zdrowia (lub podanie z prośbą o jej założenie)

d. Dwie fotografie formatu legitymacyjnego: 35x45 mm (podpisane: imię i nazwisko, data urodzenia).

Pozostali kandydaci składają w szkole pierwszego wyboru:
 a. Kserokopie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
 b. Kserokopie wyniku sprawdzianu
 c. Kserokopie innych wymaganych dokumentów niezbędnych do potwierdzenia kryteriów
 d. Przedstawiają oryginały tych dokumentów do wglądu

Uwaga! W przypadku niezłożenia dokumentów w terminie, kandydat nie będzie brać udziału w rekrutacji do gimnazjum.

Dokumenty uczniów zakwalifikowanych do Gimnazjum nr 121

5.
Kandydaci do klas dwujęzycznych i kandydaci spoza obwodu do klas ogólnodostępnych, którzy zostali zakwalifikowani do szkoły składają:
 a. Pisemne potwierdzenie woli zapisu do gimnazjum
 b. Oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
 c. Oryginał zaświadczenia o wynikach sprawdzianu
 d. Kartę zdrowia (lub podanie z prośbą o jej założenie)

e. Dwie fotografie formatu legitymacyjnego: 35x45 mm (podpisane: imię i nazwisko, data urodzenia).

Uwaga! W przypadku niezłożenia oryginałów w terminie, kandydat nie zostanie przyjęty do gimnazjum.

Publikowano: 2013-07-15
Aktualizowano: 2016-03-11